Senior Kotlina tour 2017

Aktuality z posledního turnaje:

Dalším již devátým turnajem v pořadí pokračovala 8.srpna Senior Kotlina Tour 2017. Účast na turnaji byla opět vynikající a to i přes to, že dva pravidelní účastníci museli pro zdravotní problémy tento turnaj vynechat. Potěšitelné je že, mezi nás přišli další noví hráči a doufejme, že se stanou pravidelnými účastníky.

Nálada byla jako vždy vynikající a dokonce i počasí nám tentokrát vyšlo. Hrála se hra Dvanáctka, kde není měřítkem celkový počet zahraných ran, ale zahrát na každé jamce co nejméně ran z celého flajtu a tím získat co nejvíce bodů. Nejlepší výsledky dosáhly a na prvních třech místech se umístili:

  •  Včeláková Dana s počtem 42 bodů
  •  Račinský Mel s počtem 41 bodů
  •  Junek Jiří s počtem 33 bodů

Příští turnaj se uskuteční v úterý 5. září

 

 

 

 

Golfisté senioři, členové Maria Theresia Golf Clubu, už jste st zahráli Senior Kotlina Tour?

Pro ty z vás, kteří se ještě turnajů nezúčastnili, zde několik základních informací...

Senior Kotlina Tour je série turnajů o putovní pohár pro dříve narozené golfisty a golfistky, členy Maria Theresia Golf Clubu a jejich hosty.

Tak jako v minulých letech i letos se rozběhl již 4. ročník této série turnajů velice úspěšně.

Jde o dopolední devítijamkové turnaje s heslem hlavně si pořádně užít golfovou hru, pobavit se u nových druhů zábavných golfových her a to nejdůležitější... ve zdraví se po odehraných devíti jamkách sejít opět v klubovně, kde společně vyhodnotíme výsledky a oceníme vždy první tři hráče s nejlepším skóré.

Nezáleží na tom, jak kvalitně umíte hrát golf, ale hlavně jestli máte z golfu radost a máte chuť si s námi golf užít! Různé druhy zábavných golfových her umožní zvítězit i hráčům s vyšším HCP.

Během uplynulých tří ročníků se vytvořila na Senior tour velice dobrá parta lidí, kteří se dovedou nejen bavit golfovou hrou, ale také si užívat společné strávený čas. Přestože je v současnosti účast na jednotlivých turnajích výborná, můžete i vy svou účastí v průběhu letošní sezony naše řady ještě rozšířit.

Termíny a možnost přihlášení je na serveru ČGF