Král Kotliny 2018

Král Kotliny

KRÁL KOTLINY 2018 o VOLNÉ FEE v sezoně 2019 je za námi! Gratulujeme Ondrovi Sedláčkovi a Monice Hanušové k získání letošního titulu!Celkové výsledky /images/Kral Kotliny 2018 final.xls

PROPOZICE

Kategorie
HCP 0-12
HCP 12,1-24
HCP 24,1-54
Brutto STBL
  Muži
Žluté
Žluté
Žluté
  Ženy
Červené
Červené
Červené
Počet turnajů:      
Zákl. část
Semifinále
Finále
Počet
11
2
1
Délka
1 den
1 den
1 den
Limit hráčů
max. 56
max. 56
max. 56
Startovné
390 Kč
390 Kč
390 Kč

Startovné:
Startovné i v roce 2018 zahrnuje snídani před hrou, občerstvení do hry + oběd po hře.
Řádní členové Maria Theresia Golf Clubu platí pouze startovné, hosté členů platí 50% řádného green fee - 500 Kč,
pro ostatní kluby zvýhodněné fee 790 Kč. Volnou hru je možné čerpat v denním limitu.

Hrací termíny základní části 2018:
Duben: 15.4., 29.4.
Květen: 13.5., 27.5.
Červen: 10.6., 24.6.
Červenec: 8.7., 22.7.
Srpen: 5.8., 19.8.
Září: 2.9.

Semifinále se odehrají 16.9. a 30.9.
Finále se bude hrát s canon startem v sobotu 13.10.

Registrace:
Telefonicky na recepci hřiště nebo na webu cgf.cz. Změna termínů a časů vyhrazena. Požadavky na fligthy je možné hlásit na recepci.

Způsob hry:
Na STBL netto body v rámci průběžných turnajů. Do celkové pořadí však bude započítáván součet stablefordových bodů netto a brutto.
Postupný start vždy od 9:00 hod., finálový turnaj bude startovat canon.

Žebříček:
Pro zapsání do celkového žebříčku je potřeba odehrát alespoň 1 turnaj základní části. Pro kvalifikaci do semifinále a finále minimálně 5 turnajů základní části (jako tradičně bude započítáno pět nejleších výsledků v základní části).

Bodování:
Ročník 2018 se hraje na stablefordové body. Průběžné turnaje budou hrány na STBL netto body, vedlejší kategorie na STBL brutto body. Do celkového pořadí se bude započítávat součet těchto bodů.

KAŽDÝ HRÁČ BUDE SOUTĚŽIT V CELKOVÉM ŽEBŘÍČKU POUZE V KATEGORII, VE KTERÉ ZAHAJÍ SVOU ÚČAST NA TOUR (NENÍ UMOŽNĚNO PŘECHÁZENÍ Z KATEGORIE DO KATEGORIE). V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ BUDOU HRÁČI SOUTĚŽIT V PŘÍSLUŠNÝCH KATEGORIÍCH DLE AKTUÁLNÍHO HCP.

Ceny:
Partneři celé série oceňují vítěze každé kategorie v daném turnaji. Celkovým vítězem v každé kategorii se stane hráč/ka, který/á získá nejvyšší počet bodů (součet Stablefordů netto a brutto)
Králem a královnou celé série se může stát pouze hráč, který bude mít odehráno alespoň 5 turnajů základní části (5 nejlepších výsledků se započítá), dále alespoň 1 semifinále a finále).

V případě rovnosti bodů bude přihlédnuto k výsledku ve finálovém kole, následně v kole semifinálovém. Pokud bude rovnost bodů přetrvávat, pak bude rozhodnuto na základě počtu brutto bodů.

Turnajová pravidla:
Dle platných pravidel golfu, psaných i nepsaných. Vyžadováno je i dodržování místních pravidel. PODMÍNKOU CELÉ TÚRY JE DODRŽOVÁNÍ SPRÁVNÉHO TEMPA HRY (TJ. FLIGHT NESMÍ MÍT PŘED SEBOU VÍCE JAK JEDNU JAMKU VOLNOU). V PŘÍPADĚ PORUŠENÍ TÉTO PODMÍNKY JSOU HRÁČI NEJPRVE VYZVÁNI MARŠÁLEM NEBO SOUTĚŽNÍM VÝBOREM KE ZRYCHLENÍ, PŘI 2.DRUHÉM UPOZORNĚNÍ JSOU VŠICHNI HRÁČI VE FLIGHTU POTRESTÁNI TRESTNOU RANOU, PŘI TŘETÍM DANOU JAMKU NEDOHRÁVAJÍ A PŘESOUVAJÍ SE NA JAMKU NÁSLEDUJÍCÍ.