Král Kotliny 2021

 

Poslední finálový turnaj je za námi, uteklo to opět jako voda a nám nezbývá než jen poděkovat za vaší pravidelnou účast a popřát všem vítězům a především královně Monice Hanušové a králi Davidovi Hájkovi!

Konečné výsledky naleznete zde

 

PROPOZICE

Kategorie

  • HCP 0-14,0
  • HCP 14,1-22,0
  • HCP 22,1-54
  • Brutto STBL

 Muži

žlutá odpaliště

Ženy

červená odpaliště

Počet turnajů

  • 11 turnajů
    v základní části
  • 1 finálový turnaj

 Limit hráčů:

56

Startovné:

450 Kč

Startovné:
Startovné zahrnuje vydatnou snídani před hrou, občerstvení do hry a oběd po hře, děti do 18 let mají zvýhodněné startovné 350 Kč.

Řádní členové Maria Theresia Golf Clubu platí pouze startovné, hosté řádných členů platí zvýhodněné fee 650 Kč,
pro ostatní kluby 900 Kč, děti do 18 let platí fee 350 Kč. Volnou hru je možné čerpat klasicky - maximálně v denním limitu.

Hrací termíny základní části 2021:

květen 2., 16., 30. 5.
červen 13., 27. 6.
červenec 11., 25. 7.
srpen 8., 22. 8.
září 5., 19. 9.


Finále se bude hrát s canon startem v sobotu 9. října 2021.


Registrace:
Na webu cgf.cz. Změna termínů a časů vyhrazena. Požadavky na fligthy je možné hlásit na recepci nebo emailu tereza.zahalkova@golfkotlina.cz. Z důvodu velkého množství požadavků bude vždy dána přednost požadavkům na sestavení celého flightu - 4 hráči.

Způsob hry:
Na STBL netto body v rámci jednotlivých turnajů. Do celkového pořadí však bude započítáván součet uhraných stablefordových bodů netto a brutto.
Postupný start vždy od 9:00 hod. (změna možná především v letních měsících z důvodu počasí), finálový turnaj bude startovat canon.

Žebříček:
Pro zapsání do celkového žebříčku je potřeba odehrát alespoň 1 turnaj v základní části. Pro kvalifikaci do finálového turnaje je potřeba odehrát alespoň šest turnajů v základní části (v případě více odehraných turnajů se započítá šest nejlepších výsledků).

Bodování:
Ročník 2021 se hraje na součet stablefordových netto a brutto bodů.
KAŽDÝ HRÁČ BUDE SOUTĚŽIT V CELKOVÉM ŽEBŘÍČKU POUZE V KATEGORII, VE KTERÉ ZAHAJÍ SVOU ÚČAST NA TOUR (NENÍ UMOŽNĚNO PŘECHÁZENÍ Z KATEGORIE DO KATEGORIE).
V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ BUDOU HRÁČI SOUTĚŽIT V PŘÍSLUŠNÝCH KATEGORIÍCH DLE AKTUÁLNÍHO HCP.

Jako bonus pro letošní sérii bude každý turnaj obsahovat také tři vložené soutěžě, vítězové získají 3 body/vložená soutěž.

Ceny:
Partneři celé série oceňují vítěze každé kategorie v daném turnaji. Vítězem v každé kategorii se stane hráč/ka, který/á získá nejvyšší počet bodů (součet stablefordů netto a brutto).
Vítězové tří HCP kategorií automaticky získávají startovné zdarma na další turnaj!
Králem a královnou celé série se může stát pouze hráč, který bude mít odehráno alespoň 6 turnajů základní části (6 nejlepších výsledků se započítá) a finálový turnaj a zároveň získají nejvyšší počet bodů napříč kategoriemi.

V případě rovnosti bodů bude přihlédnuto k výsledku ve finálovém kole (součtu stbl bodů). Pokud bude rovnost bodů přetrvávat, pak bude rozhodnuto na základě počtu brutto bodů ve finálovém kole.

Turnajová pravidla:
Dle platných pravidel golfu, psaných i nepsaných. Vyžadováno je také dodržování místních pravidel. PODMÍNKOU CELÉ TÚRY JE DODRŽOVÁNÍ SPRÁVNÉHO TEMPA HRY. V PŘÍPADĚ PORUŠENÍ TÉTO PODMÍNKY JSOU HRÁČI NEJPRVE VYZVÁNI MARŠÁLEM NEBO SOUTĚŽNÍM VÝBOREM KE ZRYCHLENÍ, PŘI 2.DRUHÉM UPOZORNĚNÍ DANOU JAMKU ZTRÁCEJÍ A PŘESOUVAJÍ SE NA JAMKU NÁSLEDUJÍCÍ.

Každý hráč svým přihlášením do turnaje souhlasí s pořizováním fotografií během turnaje a jejich následným zveřejněním.