Král Kotliny 2020

Král Kotliny 2020

V sobotu 10. 10. 2020 se uskutečnil poslední turnaj ze série letošní sezony 2020. Byl to boj do poslední chvíle především o trůn Krále. A tím se letos stal Jirka Pauzr, královnou pak Monika Hanušová. Moc gratulujeme!

CELKOVÉ VÝSLEDKY ROČNÍKU 2020 ZDE

PROPOZICE

Kategorie
HCP 0-12
HCP 12,1-24
HCP 24,1-54
Brutto STBL
  Muži
Žluté
Žluté
Žluté
  Ženy
červené
červené
červené
Počet turnajů:      
Zákl. část
Finále
Počet
10
1
Délka
1 den
1 den
Limit hráčů
max. 56
max. 56
Startovné
430 Kč
430 Kč

Startovné:
Startovné v sezoně 2020 zahrnuje skvělou snídani před hrou, občerstvení do hry včetně nápoje a oběd po hře, děti do 18 let mají zvýhodněné startovné 350 Kč.
Řádní členové Maria Theresia Golf Clubu platí pouze startovné, hosté řádných členů platí 50% green fee - 570 Kč,
pro ostatní kluby zvýhodněné fee 900 Kč. Volnou hru je možné čerpat klasicky - maximálně v denním limitu.

Hrací termíny základní části 2020:
Květen: 31. 5.
Červen: 7. 6., 21. 6.
Červenec: 5. 7., 19. 7.
Srpen: 2. 8., 16. 8., 30.8.
Září: 13. 9. a 27. 9.

Finále se bude hrát s canon startem V SOBOTU 10.10.

Registrace:
Na webu cgf.cz nebo telefonicky na recepci hřiště. Změna termínů a časů vyhrazena. Požadavky na fligthy je možné hlásit na recepci, z důvodu velkého množství požadavků bude vždy dána přednost požadavkům na sestavení celého flightu - 4 hráči.

Způsob hry:
Na STBL netto body v rámci průběžných turnajů. Do celkové pořadí však bude započítáván součet uhraných stablefordových bodů netto a brutto.
Postupný start vždy od 9:00 hod. (změna možná především v letních měsících z důvodu počasí), finálový turnaj bude startovat canon.

Žebříček:
Pro zapsání do celkového žebříčku je potřeba odehrát alespoň 1 turnaj základní části. Pro kvalifikaci do finálového turnaje je potřeba odehrát alespoň pět turnajů v základní části (v případě více odehraných turnajů se započí pět nejlepších výsledků).


Bodování:
Ročník 2020 se hraje na stablefordové body. Průběžné turnaje budou hrány na STBL netto body, vedlejší kategorie na STBL brutto body. Do celkového pořadí se bude započítávat součet těchto bodů.

KAŽDÝ HRÁČ BUDE SOUTĚŽIT V CELKOVÉM ŽEBŘÍČKU POUZE V KATEGORII, VE KTERÉ ZAHAJÍ SVOU ÚČAST NA TOUR (NENÍ UMOŽNĚNO PŘECHÁZENÍ Z KATEGORIE DO KATEGORIE). V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ BUDOU HRÁČI SOUTĚŽIT V PŘÍSLUŠNÝCH KATEGORIÍCH DLE AKTUÁLNÍHO HCP.

Ceny:
Partneři celé série oceňují vítěze každé kategorie v daném turnaji. Celkovým vítězem za celou túru v každé kategorii se stane hráč/ka, který/á získá nejvyšší počet bodů (součet Stablefordů netto a brutto)
Králem a královnou celé série se může stát pouze hráč, který bude mít odehráno alespoň 5 turnajů základní části (5 nejlepších výsledků se započítá) a finálový turnaj.

V případě rovnosti bodů bude přihlédnuto k výsledku ve finálovém kole. Pokud bude rovnost bodů přetrvávat, pak bude rozhodnuto na základě počtu brutto bodů.

Turnajová pravidla:
Dle platných pravidel golfu, psaných i nepsaných. Vyžadováno je také dodržování místních pravidel. PODMÍNKOU CELÉ TÚRY JE DODRŽOVÁNÍ SPRÁVNÉHO TEMPA HRY (TJ. FLIGHT NESMÍ MÍT PŘED SEBOU VÍCE JAK JEDNU JAMKU VOLNOU). V PŘÍPADĚ PORUŠENÍ TÉTO PODMÍNKY JSOU HRÁČI NEJPRVE VYZVÁNI MARŠÁLEM NEBO SOUTĚŽNÍM VÝBOREM KE ZRYCHLENÍ, PŘI 2.DRUHÉM UPOZORNĚNÍ DANOU JAMKU ZTRÁCEJÍ A PŘESOUVAJÍ SE NA JAMKU NÁSLEDUJÍCÍ.

Každý hráč svým přihlášením do turnaje souhlasí s pořizováním fotografií během turnaje a jejich následným zveřejněním.