Aktivní senior

AKTIVNÍ SENIOR

Je vám 60 let a více?

Přidejte se k nám! Parta aktivních seniorů se schází na Kotlině několikrát týdně, hrajeme golf a užíváme si každý den od března do konce listopadu.

Ještě golf neumíte?

Nevadí, náš trenér vás golf naučí, seznamovací lekce stojí pouze 120 Kč

Nemáte hole?

Půjčíme vám je a až si budete chtít koupit vlastní, poradíme vám ve výběru.

Co ta sranda stojí?

Zaplatíte pouze 590 Kč za každý měsíc od registrace do listopadu / konce sezony a hrajete každý pracovní den dopoledne po celý rok bez jakýchkoli dalších poplatků.

Nechcete platit tak vysokou částku?

Částku za celou sezonu od března do listopadu můžeme rozdělit do 12 měsíčních splátek po 390 Kč

Chcete více informací? Přijďte  na Kotlinu a zeptejte se ostatních hráčů. Navštivte nás  na recepci, rádi vás seznámíme s golfem, s hřištěm i s ostatními hráči

 

Chcete si přečíst o golfu na Kotlině více? Prosím pokračujte:

Golf představuje pro někoho hru, pro jiného sport, ale pro každého aktivní zábavu v pečlivě udržovaném prostředí na čerstvém vzduchu. Procházka po hřišti a s ní spojená hra prokazatelně upevňuje zdraví, fyzické i duševní a prostě obohacuje a zpříjemňuje život všech, kdo si golf vyzkoušeli a věnují se mu. Paradoxně golf patří i k finančně nejméně náročným aktivitám. Není náhodou, že právě golf hrají miliony aktivních seniorů ve všech koutech civilizovaného světa.

Seznamovací tréninky probíhají každé úterý od 10.00 do 11.00 hodin, registrace nutná alespoň týden předem na recepci hřiště nebo na tel.čísle 608 400 377

K tréninku vám zapůjčíme golfové hole i míče. Potřebujete pouze sportovní obuv a pohodlné oblečení.

 

Můžete se těšit na seznámení s detaily golfové hry

  • základní výuku golfového švihu
  • výuku hry na greenu, puttování

Lekce stojí 120 Kč (rozvrh lekcí bude upřesněn se zahájením sezony)

A kolik stojí hrát aktivně golf na Kotlině?

Program AKTIVNÍ SENIOR vám nabízí možnost hrát golf na Terezínském hřišti dvěma způsoby.

každý pracovní den do 12.00 po celou sezonu (běžně březen až listopad) za 590 Kč měsíčně (4600 Kč za celou sezonu). Částku lze uhradit i ve 12 měsíčních splátkách po 390 Kč.

Neomezená hra po celý týden včetně odpoledne, víkendů a registrace u ČGF potom stojí 700 Kč měsíčně (8400 Kč ročně).

V obou případech si budete aktivně užívat volného času a krásné hry bez jakýchkoli dalších poplatků po celou sezonu.

 

Chcete aby vás zkušený trenér naučil začátky hry a zjednodušil vám cestu ke golfu? Nemusíte se stydět si nechat poradit, bude to pro vás jednodušší.

Kurs představuje pět jednotlivých lekcí. Čas v dopoledních hodinách si domluvíte na recepci hřiště. Lekce mohou proběhnout v průběhu dvou až pěti týdnů, dle vašich potřeb. Samozřejmě doporučuji mezi lekcemi samostatně trénovat abyste si osvojili informace získané při tréninku. Tímto způsobem se opravdu můžete golf naučit během dvou až pěti týdnů. Poté si už jen můžete užívat všech radostí a strastí, které golfistům hra přináší.

Přijďte mezi nás, dnes hraje na Kotlině golf přes 400 hráčů z blízkého okolí všech věkových kategorií.

Máte specifické dotazy nebo chcete více informací, zastavte se, volejte na recepci 608 400 377 nebo nám napište na recepce@golfkotlina.cz