Aktivní senior

AKTIVNÍ SENIOR

Je vám 60 let a více?

Přidejte se k nám! Parta aktivních seniorů se schází na Kotlině několikrát týdně, hrajeme golf a užíváme si každý den od března do konce listopadu.

Nemáte golfové hole?

 

Půjčíme vám je a až si budete chtít koupit vlastní, poradíme vám ve výběru.

Co to stojí?

Zaplatíte pouze 690 Kč (jedná se o měsíční platbu / roční platba 5 900 Kč) od registrace do listopadu / konce sezony a hrajete každý pracovní den dopoledne po celý rok bez jakýchkoli dalších poplatků.

Nechcete platit tak vysokou částku?

Částku za celou sezonu od března do listopadu můžeme rozdělit také do 12 měsíčních splátek po 495 Kč (jednorázově 5 900 Kč)

Chcete více informací? Přijďte  na Kotlinu a zeptejte se ostatních hráčů. Navštivte nás  na recepci, rádi vás seznámíme s golfem, s hřištěm i s ostatními hráči

 

Chcete si přečíst o golfu na Kotlině více? Prosím, pokračujte:

Golf představuje pro někoho hru, pro jiného sport, ale pro každého golfistu aktivní zábavu v pečlivě udržovaném prostředí na čerstvém vzduchu. Procházka po hřišti a s ní spojená hra upevňuje zdraví, fyzické i duševní a obohacuje a zpříjemňuje život všech, kdo si golf vyzkoušeli a věnují se mu. Paradoxně golf patří i k finančně nejméně náročným sportovním aktivitám. Není náhodou, že právě golf hrají miliony aktivních seniorů ve všech koutech civilizovaného světa.

A kolik stojí hrát aktivně golf na Kotlině?

Kromě výše uvedeného programu Aktivní senior, nabízíme také všem seniorům neomezenou hru po celou sezonu za 990 Kč / měsíc (březen až listopad) nebo jednorázově 8 900 Kč, s výhodami řádných členů a bez placení vstupních poplatků do golfového klubu.

O řádném členství více zde

V obou případech je v ceně zahrnuta i registrace v ČGF.