Aktivní senior

zaplatíte pouze 990 Kč měsíčně a hrajete klidně každé dopoledne v týdnu po celou sezonu!

Blížíte se do seniorského věku a chcete se stále udržovat v kondici?

Parta aktivních seniorů se schází na Kotlině několikrát týdně, hrají golf a užívají si každý den od března do konce listopadu.

Nemáte golfové hole?

Půjčíme vám je a až si budete chtít koupit vlastní, poradíme vám ve výběru.

Co to stojí?

Platíte pouze 990 Kč měsíčně od registrace do listopadu / konce sezony a můžete hrát každý pracovní den dopoledne po celou sezónu bez jakýchkoliv dalších poplatků. Neomezené hraní po celý rok i odpoledne a víkendech stojí 1 590 Kč měsíčně. Hrát golf na Kotlině si dnes může dovolit každý, kdo si může dovolit mobilní telefon nebo domácí internet, stojí to téměř stejně, ale posilujete své fyzické i psychické zdraví na čerstvém vzduchu v překrásném prostředí. 

Chcete si přečíst o golfu na Kotlině více?

Golf představuje pro někoho hru, pro jiného sport, ale pro každého golfistu aktivní zábavu v pečlivě udržovaném prostředí. Procházka po hřišti a s ní spojená hra upevňuje zdraví fyzické i duševní a obohacuje a zpříjemňuje život všech, kdo si golf oblíbili a věnují se mu. Paradoxně golf patří i k těm méně finančně náročným sportovním aktivitám. Není náhodou, že právě golf hrají miliony aktivních seniorů ve všech koutech civilizovaného světa.

O řádném členství více zde

V obou případech je v ceně zahrnuta i registrace v ČGF.